Par mums

Dāvanu veikals pāriem un mīļotajam cilvēkam

Ideja par dāvanu veikaliņu, kura galvenais akcents likts uz dāvanām pāriem, ir ilgi lolota, lai tagad – Ziemassvētku laikā – dotu iespēju ērti, vienā vietā izvēlēties no Latvijas radītāju un darītāju veidotām dāvanām. Be-with dāvanu veikalā pieejamas gan apskāvienu drēbes, gan nerātnas spēles, rotaslietas, aksesuāri, kosmētika vīriešiem un interjera lietas.

✨ Noskaņas radīšanai – gan svētkos, gan ikdienā. ✨

Katrs veikalā sastopamais zīmols ir ar īpašu stāstu un sajūtu, ko arī vēlamies nodot tālāk saviem klientiem.

BE-WITH apģērbs apskāvieniem

Be-with ir Latvijā radīts apģērbs apskāvieniem, kas piepildīts ar mīlestību, jo katrā apģērba gabalā izstrādātas slepenās kabatiņas, kas sniedz iespēju apskauties tuvāk un veicina mīlestības hormona - oksitocīna izdalīšanos.
Apģērbs izgatavots no patīkama un ilglaicīga materiāla. Be-with aktīvi strādā pie tā, lai iedrošinātu pārus atjaunot attiecības ar vienu vienīgu, maigu pieskārienu.

OpenMity spēles pāriem

OpenMity ir par stiprām un kaislīgām attiecībām, jo dzīve ir pārāk īsa, lai ļautu rutīnai iezagties guļamistabā. OpenMity ir radījis vairākas romantiskas pāru spēles: TITāniks, Pikanto Kaislību Spēle un vēl citas. Romantiskiem un kaislīgiem mirkļiem kopā - masāžas eļļas sveces, kura degot izkūst un kļūst par maigi siltu masāžas eļļu. Romantiska dāvana pārim kāzu gadadienā. Par kvalitatīvi pavadītu laiku kopā!

FromMe.lv dāvanas kopīgiem mirkļiem

Atputa diviem FromMe.lv

Dāvanu kartes ir veids, kā uzdāvināt emocijas un kopā pavadītu laiku. Vai tā ir dāvanu karte restorānā kas būs kā uzaicinājums romantiskam randiņam, vai lidojums ar gaisa balonu, kas veidos kopīgas atmiņas, ko atcerēties visu mūžu.
FromMe ir latviešu uzņēmums, kas atbalsta vietējos. Viena no piedāvātajām dāvanu kartēm ir Ražots Latvijā, kas ir viena dāvanu karte, kas apvieno vairākus Latviešu uzņēmumus. Tās saņēmējs var pats izvēlēties, pie kura no tiem iepirkties par uzdāvināto dāvanu kartes vērtību.

UDENSPUDELE.LV ūdens pudeles un termokrūzes

UDENSPUDELE.LV termokrūzes

UDENSPUDELE.LV ir intereneta veikals, kas izveidots, lai palīdzētu cilvēkiem atrast katram savu īsto ūdens pudeli. Ja pie rokas būs pudele, kas ir ērta un patīkama, cilvēkam būs daudz vieglāk izdzert dienā nepieciešamo ūdens daudzumu.

Mūsu veikalā atradīsiet ūdens pudeles un termokrūzes, kas būs skaista un sirsnīga dāvana.