Ko atrast dāvanu veikalā?

Gādājam par plašu dāvanu piedāvājumu pāriem. Veikalā atradīsi Latvijā izsapņotas idejas, kas rezultējušās skaistās, funkcionālās, mīļās, mājīgās, nerātnās un noderīgās lietās.

Apģērbs apskāvieniem

Spēles pieaugušajiem​

BE-With clothing

Be-With zīmola kleitas, t-krekli, kapučjakas apskāvieniem. Tā būs lieliska dāvana mīļotajam, lai biežāk apskautos un viens otram pieskartos. Tā būs arī lielika dāvana pārim, kam novēlat būt kopā ilgi un laimīgi.

Aizraujošas spēles pāriem, kas attiecībās iedegs kaislību dzirkstelīti. Šī var būt intīma dāvana mīļotajam ar novēlējumu padarīt jauno 2021.gadu par vēl īpašāku un dzīvespriecīgāku. Veikalā ir pieejamas OpenMity Latvijā radītās spēles:

  • Pikanto Kaislību Spēle
  • SEX Memory Game
  •  Romantiskā spēle TITĀNIKS

Sirsnīgas dāvanu kartes

Ūdens pudeles un termokrūzes

FromMe dāvanu kartes
Dāvana ūdens pudele

Reizēm dāvanu karte var būt dāvana, ko tās saņēmējs novērtēs visvairāk. Tās var būt dāvanu kartes kopīgai atpūtai vai prakstikiem pirkumiem iemīļotajam hobijam. Dāvanu karte restorānā var būt kā ielūgums uz romantisku randiņu vai solījums nākošajā gadā aicināt mīļoto uz vairāk randiņiem.

FromMe.lv piedāvātās dāvanu kartes var personalizēt ar personisku sveiciena tekstu, kā arī iesaiņot kartītē ar gardu un gaumīgu šokolādi no Skrīveru saldumiem.

Ūdens pudele ir sirsnīga dāvana mīļotajam, jo izrāda rūpes par to, lai tas būtu vienmēr padzēries. Jo tikai padzēries cilvēks var justies dzīvespriecīgs. UdensPudele.lv ir parūpējušies par to, lai veikalā būtu pieejamas tiešām gaumīgas ūdens pudeles, kas būs skaista un novērtēta dāvana.

Termokrūze ir dāvana, ko cilvēks izmantos katru dienu, kad vēlēsies paņemt savu iemīļoto kafiju līdzi uz darbu, vai varbūt ikdienā dzers savu iemīļoto tēju no tās. Un kas gan var būt labāks par praktisku un ikdienišķu dāvanu, kas atgādina par tās dāvinātāju.